imageimageimageimage

Chcesz poznać i przetestować produkty firmy DYNABRADE - lidera w produkcji maszyn pneumatycznych do blacharstwa i lakiernictwa?
Wystarczy, że wyślesz e-mail do Naszego technika i ustalisz z Nim termin pokazu.

Cechy produktów DYNABRADE to:

  • Narzędzie wyposażone jest w wygodny uchwyt ręczny, który pochłania wibracje, chroni przed zimnem, dokładnie dopasowuje się do dłoni.
  • Wygodna dzwignia rozruchu która wpasowuje się w uchwyt, co nie powoduje ucisku na dłoń.
  • Niski poziom hałasu urządzeń.
  • Osłona wargowa zapewnia bezpieczną pracę.
  • Niski poziom wibracji, uzyskany dzięki precyzji wykonania łożyska i wałka silnika.

Czytaj więcej...

„Dożywotnia” Gwarancja na ręczne narzędzia pneumatyczne firmy Dynabrade (gwarancja na cały okres użytkowania narzędzia) Wszystkie narzędzia ręczne o napędzie pneumatycznym firmy Dynabrade, są przed ich wysłaniem do klientów rygorystycznie kontrolowane i testowane, zarówno pod kątem poprawnego działania oraz wydajności. Jeżeli dane narzędzie Dynabrade podczas normalnej eksploatacji i obsługi, sprawia problemy w zakresie poprawnego działania i/lub zostanie stwierdzona wada narzędzia, Dynabrade daje gwarancje obejmującą wady fabryczne lub wady materiału danego narzędzia, na cały okres jego użytkowania. Po ekspertyzie i przeglądzie wykonanym w fabryce producenta lub w autoryzowanym centrum serwisowym firma Dynabrade potwierdza fakt, iż dane narzędzie uzyskało status narzędzia objętego gwarancją. Jeśli tak, dokonuje wtedy naprawy lub wymienia narzędzie na nowe, nie obciążając klienta żadnymi kosztami. Gwarancja powyższa NIE obejmuje części i produktów zużywających się podczas normalnej eksploatacji narzędzia. Części nie objęte gwarancją to: łożyska, koła dociskowe, łopatki wirnika, regulatory, trzonki zaworów, dźwignie, osłony, pierścienie uszczelniające typu „O”, uszczelki oraz inne części zużywające się w trakcie poprawnej użytkowania narzędzia.

Czytaj więcej...