imageimageimageimage

Gwarancja systemowej naprawy lakierniczej

System SPECTRAL to nie tylko materiały najwyższej jakości produkowane z najlepszych dostępnych na rynku surowców i z użyciem najnowocześniejszych technologii, ale przede wszystkim kompleksowa technologia opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń rynkowych i przetestowana przez firmowe Laboratorium Badawczo-Rozwojowe.

Poszczególne produkty należące do systemu SPECTRAL, począwszy do szpachlówek, poprzez podkłady, lakiery bazowe i bezbarwne oraz specjalistyczne dodatki zostały tak dobrane, żeby optymalnie ze sobą współpracować i minimalizować ryzyko wystąpienia błędów lakierniczych. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie kompleksowej, szybkiej i efektywnej naprawy przy zachowaniu gwarancji technologicznej. Zobacz szczegóły: WARUNKI GWARANCJI NA NAPRAWĘ LAKIERNICZĄ

 

Elastyczność i efektywność

W zależności od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL można elastycznie dopasować np. poprzez dobór różnej szybkości utwardzania produktu oraz użycie odpowiednich rozcieńczalników w zależności od wielkości naprawy i temperatury otoczenia, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury, itd.

W rezultacie wszystko to maksymalizuje efektywność pracy w serwisie lakierniczym. Odpowiedni dobór materiałów umożliwia wykonanie zarówno średnich i dużych napraw lakierniczych jak i szybką naprawę uszkodzenia punktowego, a także bezproblemową i trwałą naprawę tworzyw sztucznych. Wykorzystując elementy jednego systemu, uzyskujemy dostęp do szerokiego spektrum rozwiązań problemów spotykanych we współczesnym warsztacie lakierniczym.

Optymalizacja kosztów i czasu naprawy

Technologia SPECTRAL to optymalny wybór pozwalający na maksymalne skrócenie czasu i minimalizacji kosztów naprawy, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanej usługi. Projektując go skupiliśmy się na optymalizacji wszystkich aspektów związanych z pracami lakierniczymi, w rezultacie czego można skrócić czas potrzebny do wykonania naprawy, a dzięki dużej wydajności komponentów systemu, obniżyć jej całościowy koszt.

Wsparcie techniczne i szkolenia

SPECTRAL to nie tylko materiały lakiernicze – to również zespół wysokiej klasy techników i szkoleniowców, zapewniających doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how z zakresu stosowania nowoczesnych materiałów lakierniczych SPECTRAL. Specjalistyczne szkolenia i prezentacje odbywają się zarówno w warsztatach lakierniczych, jak i w firmowym nowoczesnym Centrum Szkoleniowym, a wiedza przekazywana w tym czasie procentuje gwarancją sukcesu i zadowolenia zarówno lakiernika jak i klienta warsztatu lakierniczego.