imageimageimageimage

Szpachlówka multifunkcyjna - MULTI

Cechą charakterystyczną tej szpachlówki jest jej multifunkcyjność polegającą na możliwości nałożenia na praktycznie wszystkie materiały występujące w lakiernictwie, dobrym wypełnianiu zarówno dużych jak i małych ubytków, łatwość aplikacji w podwyższonej temperaturze i uzyskaniu dużej gładkości powierzchni, dobrej obróbce grubymi i drobnymi papierami ściernymi oraz tak dobranej twardości aby w czasie szlifowania nie tracić żądanego profilu elementu.

Podkład Akrylowy - FILLER

Podkład na bazie żywic akrylowych o zmniejszonej zawartości części lotnych. Zalecany jest do szybkich napraw. Podkład można stosować w wersjach ze szlifowaniem oraz w wersji mokro na mokro spełniając przy tym zalecenia Dyrektywy UE 2004/42/CE z 21 kwietnia 2004r o ograniczeniu emisji lotnych związków organicznych LZO. Może być stosowany jako podkład pod wodorozcieńczalne lakiery bazowe. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży.

Lakier akrylowy - CLEARCOAT

Lakier akrylowy o zwiększonej odporności na zarysowanie (SR Scratch Resistant), który charakteryzuje się bardzo krótkim czasem wysychania. Zalecany jest do szybkich napraw. Twardość użytkową osiąga już po 20 min. w 60°C. Współpracuje on ze wszystkimi lakierami bazowymi dostępnymi na rynku, można go stosować na bazy wodne.

Jest odporny na UV i warunki atmosferyczne.

Rozcieńczalnik do wyrobw akrylowych - THINNER

Rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych w linii ULTRA LINE.

Więcej informacji na: http://ultraline.novol.pl/