imageimageimageimage

Norton, wiodąca marka na światowym rynku materiałów ściernych oferuje pełny asortyment wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

 

Marka Norton to kombinacja dziesięcioleci doświadczenia i innowacyjnych technologii oferująca najbardziej odpowiednie rozwiązania dla najczęstszych aplikacji na wielu różnorodnych rynkach. Norton analizuje rynki i skupia się na na rynkach kluczowych aby zapewnić kontynuację rozwoju innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają wyniki i wydajność.

 

Produkty Norton są projektowane i wytwarzane według najwyższych standardów jakościowych w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu. Norton spełnia wszelkie światowe wymogi standardów jakościowych i bezpieczeństwa. Grupa Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem FEPA i oSa. Jesteśmy również posiadaczami certyfikatów ISO9001, HSAS18001 oraz świadectw EN12413/EN13743/EN 13236.

 

Jeżeli masz problem z odpowiednim nazwaniem produktu, który chcesz zamówić, zapraszamy do zapoznania się z tabelą kodów kształtów dla narzędzi nasypowych przygotowaną przez firmę NORTON. Pozdrawiamy!

 

TABELA KODÓW KSZTAŁTÓW - NARZĘDZIA ŚCIERNE NASYPOWE