imageimageimageimage

 

Nasza firma zajmuję się również bezpośrednim dorabianiem kolorów. Dzięki pracy wykwalifikowanego oraz doświadczonego kolorysty możemy cieszyć się opinią firmy, która poradzi sobie z dobraniem najtrudniejszych receptur. Dodatkowo wspomagamy się specjalistycznymi urządzeniami tj. spektrofotometr czy imitatorów światła dziennego 3M.

W naszej ofercie posiadamy systemy dwóch czołowych producentów, są to: System mieszalnikowy SPECTRAL 2K oraz Spectral BASE i system mieszalnikowy DuPONT CROMAX.

Dysponujemy również systemem mieszalnikowym farb przemysłowych NOVOL INDUSTRIAL COATING adresowanym do klientów przemysłowych zajmujących się produkcją autobusów, wagonów, naczep, maszyn rolniczych i budowlanych, zabudów specjalistycznych, konstrukcji stalowych, zbiorników itp.

Jesteśmy w posiadaniu urządzenia nabijającego lakiery do puszek "SPRAY". Dostępne wszystkie kolory z mieszalników SPECTRAL oraz DuPONT.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta w sklepie przy ul. Botanicznej 9A w Białymstoku.

 

Jeżeli masz problem z odpowiednim nazwaniem produktu, który chcesz zamówić, zapraszamy do zapoznania się z tabelą kodów kształtów dla narzędzi nasypowych przygotowaną przez firmę NORTON. Pozdrawiamy!

 

TABELA KODÓW KSZTAŁTÓW - NARZĘDZIA ŚCIERNE NASYPOWE