imageimageimageimage

Mieszalnik przemysłowy INDUSTRIAL Coating Systems został opracowany z myślą o produkcji małych i średnich partii lakierów nawierzchniowych dla zróżnicowanych zastosowań przemysłowych. Pozwala on na uzyskanie żądanego lakieru w kilka minut, a co za tym idzie, w znacznym stopniu skrócić czas dostawy produktu. Jest to profesjonalny system przygotowania lakierów nawierzchniowych, pozwalający uzyskać różne wykończenia nawierzchniowe w zależności od zastosowanego spoiwa żywicznego: składa się z osiemnastu skoncentrowanych past pigmentowych oraz kilkudziesięciu spoiw żywicznych, które mieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach pozwalają na uzyskanie żądanego koloru w wybranym typie lakieru nawierzchniowego: poliuretan, alkid lub gruntoemalia. Dzięki możliwości łączenia past pigmentowych z poszczególnymi spoiwami żywicznymi ograniczamy stany magazynowe, a co za tym idzie środki finansowe.

System mieszalnikowy INDUSTRIAL to nie tylko lakiery nawierzchniowe w różnych typach, ale również produkty typu NOVORUST „Direct To Metal”. Są to specjalne powłoki, które mogą być nakładane bezpośrednio na podłoża metalowe, dające doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne oraz wykończenie kolorystyczne odporne na działanie UV. Dzięki temu w jednej warstwie otrzymujemy przyczepność, antykorozję, kolor, odporność UV.

INDUSTRIAL to duży wybór kolorów w różnych standardach kolorystycznych. Dostępna jest również kolorystyka na samochody użytkowe oraz specjalistyczne wymalowania „flotowe”. W ramach systemu INDUSTRIAL oferujemy również indywidualne opracowanie receptur wg wzorca klienta.

 

Więcej informacji na: http://industrial.novol.pl/