imageimageimageimage


Spectral 2K jest systemem mieszalnikowym jednowarstwowych, dwukomponentowych lakierów akrylowych. Został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe z myślą o wymalowaniach samochodów ciężarowych, autobusów, mikrobusów, naczep, samochodów osobowych oraz zastosowaniach przemysłowych.

 

System składa się z monoemalii, których mieszanie ze sobą w odpowiednich proporcjach pozwala na uzyskanie pożądanego, dowolnego koloru w oparciu o bazę danych receptur dostępnych w programie komputerowym. Emalie Spectral charakteryzują się dobrą rozlewnością i kryciem oraz krótkim czasem wysychania.

Dzięki specjalnie dobranym komponentom, wysokiej odporności na UV, zmienne warunki atmosferyczne oraz zmiany koloru dają gwarancję trwałości powłoki.

Spectral 2K obejmuje kombinację 22 barwnych monoemalii w opakowaniach 3,5 i 0,8l umieszczonych na ramie mieszalnika oraz produktów uzupełniających: utwardzaczy (wolnego, standardowego i szybkiego), rozcieńczalników (wolnego, standardowego i szybkiego), dodatku matującego, podkładów w szarościach widmowych i innych.